משלוח חינם למזמינים באתר

תקנון האתר

תקנון האתר:

1.1.ברוכים הבאים לחנות האינטרנטית באתר "surfskate.co.il" אשר בבעלות חברת "א.ס.א.ל יבוא ושיווק גלישה בע"מ".

1.2תקנון השימוש באתר נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד

  1. קדימון

2.1 אתר "surfskate.co.il" (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר למכירת ציוד גלישה וסקייטבורדים ככלל ומכירת ציוד המותג העולמי surfskate בבלעדיות בפרט. הנך מוזמן לקחת חלק ולהשתמש באתר בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן

2.2 בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות, סרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת בהתאם לרצון הנהלת האתר ובהתאם לסוג התוכן.

2.3 הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן בכל זמן שתבחר וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

2.4 השימוש באתר ו/או בתכניו ו/או בשרותים המוצעים בו, כפוף לתנאי השימוש המפורטים להלן. תנאים אלה מהווים הסכם מחייב בינך לבין א.ס.א.ל יבוא ושיווק גלישה בע"מ. אנא קרא הסכם זה שכן ביצוע פעולה כלשהי באתר מהווה הצהרה על קריאת ההסכם ועל הסכמה לתנאים המופעים בו. כמו כן, לא תהיה לגולש ו/או למי מטעמו טענה ו/או תביעה כנגד מפעילי / בעלי האתר ו/או למי מטעמם במישרין ו/או בעקיפין בגין פעולה שביצע באתר

  1. תנאי שימוש באתר

3.1. משתתף המבצע פעולה באתר חייב לעמוד בכל התנאים וההתחייבויות המפורטים להלן.

3.2. בעל כרטיס אשראי תקף של חברת כרטיסי אשראי הפועלת במדינת ישראל , ושהונפק במדינת ישראל או "פייפל"

3.3. בעל כתובת דואר אלקטרוני מעודכנת להלן דוא"ל ברשת האינטרנט

3.4. המשתתף יהיה אדם שגילו מעל 18 שנים. במקרה והמשתתף קטין , יהיה חייב בהשגחתו של הורה או אפוטרופוס. ביצוע פעולה באתר על ידי משתתף שטרם מלאו לו 18 שנים, מהווה הצהרה כי הפעולה נעשתה בהשגחתו ובאישורו של הורה או אפוטרופוס המקבל על עצמו את תנאי הסכם זה.

3.5  המשתמש באתר מתחייב בזאת שלא יעשה פעולה אשר מהותה חשיפת פרטי המשתמש שלו או כל משתמש אחר  ופרטי כרטיס האשראי שלו או של אחר  בצורה כלשהי באתר.

3.6. למידע בכל הנוגע למשלוחים ולתנאי העבודה הינו  עד 7 ימי עסקים, דרך שליחים של דואר ישראל ו/או חברת משלוחים פרטית מטעמינו. כל שאלה בנוגע לשם חברת המשלוחים ודרך פעולתה יעשו ע"י הלקוח אל מול חברת המשלוחים. דרך המשלוח תצוין במייל בקנייה של הלקוח.

  1. קניין רוחני

4.1 האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, תקנונים ,קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של חברת "א.ס.א.ל יבוא ושיווק גלישה בע"מ " ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "surfskate.co.il".

4.2 בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש מהנהלת האתר/החברה.

5.תוכן האתר

5.1 אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

5.2 קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

5.3 התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של חברת "א.ס.א.ל יבוא ושיווק גלישה בע"מ" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה .למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

  1. פרטיות

6.1 הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP  של המחשב שלו, כתובת הMACID  של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

6.2 צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "surfskate.co.il".

6.3 אנחנו מכבדים את פרטיות לקוחותינו ועם זאת לא נספק בשום מקרה, מידע אישי הקשור לחשבונך לצד שלישי למעט מקרים הכרחיים להשלמת הביצוע העסקה, ו/או המשלוח.

  1. הזמנת מוצרים ורכישתם

7.1 . עם סיום תהליך ההזמנה/רכישה, הזמנתך תכנס לתור ההזמנות והיא תחכה לאישור הפרטים האישיים של המזמין ואישור חברת כרטיסי האשראי.

7.2. פרטי הפעולה כמו שמופיעה ברישומי האתר תהיה כהזמנה סופית ותהווה כעסקה ו/או כהזמנה בכתב ובחתימת המשתמש. רישום פרטי פעולה זה יהיה קביל על הצדדים כפעולה מסחרית לכל דבר ועניין.

7.3. זמן הטיפול בהזמנה יהיה בהתאם להמצאות המוצרים במלאי ו/או לפעולות כאלה ואחרות הנדרשות עבור אספקתו ומוכנותו למשלוח.

7.4 בשלב הסופי של הזמנתך יגיע שליח ע"מ לאסוף את המוצר המבוקש והנך חייב להיות זמין בכתובת אשר סיפקת לאתר ע"מ שנוכל לספק לך את השירות הטוב ביותר ולספק לך את המוצר בזמן ברשום כדלקמן..

7.5 . במקרים בהם נשלח אליך דוא"ל מכל סיבה שהיא ו/או שלא תקרא את תוכנו, לא תהיה הנהלת האתר אחראית לכל עקוב שהוא במשלוח ו/או כל דרך אספקת סחורה אחרת.

  1. גילוי נאות

8.1 באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

8.2 בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

  1. איזור שיפוט

9.1 בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלתה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.