אחריות ומשלוח

אחריות
תודה רבה שבחרתם בסרף-סקייט, הסקייטבורד שמדמה גלישה בצורה הטובה ביותר, א.ס.א.ל יבוא שיווק וגלישה הינה היבואנית הרשמית של סרף-סקייט בישראל. נשמח לעמוד לשרותכם בכל נושא אחריות ותיקונים. במקרה של פגיעה בסרף-סקייט בזמן משלוח נא ליצור איתנו קשר לפני השימוש בסקייט.
הסקייטים שלנו מגיעים עם אחריות ל 120 ימים מיום רכישת המוצר, האחריות חלה על פגם יצרן, כאמור האחריות חלה כנגד פגמים חומריים בלבד אשר עלולים להיווצר בייצור המוצר. האחריות לא תקפה במקרים של הזנחה, שימוש לא נאות במוצר, נפגע מתאונה, נפגע כתוצאה מביצוע קפיצות או טריקים, נשחק משימוש יום-יומי, עבר שינויים, או אם כל חלק הוחלף או תוקן בצורה לקויה. אחריות לקרש של הסרף-סקייט לא תינתן לאחר השימוש הראשוני, הקרש עשוי מעץ ולכן איו להשאירו במקום חשוף לשמש או חום כגון: רכב, מחסן, ים וכו וזאת מחשש לעיוות הקרש. אין להכניס את הסרף-סקייט למים מחשש לפגיעה בקרש ו/או בחלקיו.
קפיצים לציר הקידמי יוחלפו תחת אחריות יצרן.
לכל שאלה בנושא האחריות ניתן לפנות אליינו ונחזור אלייכם בהקדם.
    
משלוח
סרף-סקייט ישראל מביאים אלייך חווית קניה ברמה שלא הכרת, הזמן את הסקייט ותוך 3-4 ימי עסקים מיום אישור התשלום הסקייט יהיה אצלך בבית. מחיר המשלוח הוא מחיר אחיד לא משנה לאיזה מיקום בארץ. אנו משתמשים בשירות דואר שליחים של דואר ישראל, שירות מהיר ויעיל אבל יש כתובות שלא מפאשרות דואר שליחים, במקרה זה המשלוח יכול לקחת יותר זמן מהצפוי.
אופציה נוספת היא איסוף עצמי, לביצוע איסוף עצמי בבקשה צרו איתנו קשר דרך האתר, אימייל, פייסבוק או טלפון.
נשמח לעזור בכל שאלה או בקשה
    
הזהרה:
השימוש בסקייט לא מומלץ בסביבה לא בטיחותית, שימוש בסביבה לא בטיחותית יכול לגרום לפציעה קשה ואפילו למוות. תרכב בגבול היכול שלך ותמיד השתמש בציוד מגן וקסדה, ציית לחוקי התנועה ולאזהרות הבטיחות. השימוש במוצר תחת אחריותך האישית.
א.ס.א.ל יבוא שיוון וגלישה אינה אחראית לאף נזק, פגיעה או אובדן, אם בצורה עקיפה ואם בצורה תוצאתית מהשימוש בסרף-סקייט ובמוצרים הנלווים.